29 Mart 2017 Çarşamba

Kedi Maması Alacaksanız Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kedi maması alırken fiyatına bakmakla yetinirseniz bu mama kalitesiz veya uygun olmayabilir. Eğer kediniz için uygun ve bol vitaminli mamaları tercih ederseniz hem sağlıklı olacaktır hemde hoşnut. Bazı mamaların içerisinde bulunan kısırlaştırıcı maddelere de dikkat edilmesi gerekmektedir, bu durum yüzünden kedinizi istemeden kısır yapabilirsiniz. Bazı kötü kişiler ise tarihi geçmiş bir biçimde kedi maması satışı yapmaktadır, bu kişileri şikayet ederek kedilerin sağlığını korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Köpek Traşı Makinesi

Köpek traşı makinesi ile tıraş oldukça kolaydır. Daha geniş olan başlıkları ve uzun şarj süresi olduğundan bu aletler çok rahat ve hızlı bir biçimde işlevlerini gerçekleştirebilmektedirler. Eğer köpeğiniz ortalıkta bir koyun gibi dolaşıyorsa ve buna engel olmak istiyorsanız köpeğinizin ihtiyacı olan bir tıraştır. Bu aletlerden bulamıyor veya kullanmaya korkuyorsanız bir veterinere götürerek ihtiyacınız olan köpek traşı hizmetini alabilirsiniz.

köpek şampuanı

Köpek şampuanı kullanmak köpeğinizi temizler ancak derisine ve yağ dengesine aşırı biçimde zarar verir. Eğer köpeğinizin üzerinde fazla çamur ve kir bulunmuyor ise onu yıkamayınız çünkü köpekler insanlar gibi derilerden terlemezle, dillerinden terlerler bu yüzden mümkün olduğunca yıkamayın. Eğer temizlemeniz gerekmekte ise arap sabunu ile ayaklarını ve tüylerinin üst tarafını hafifçe silerek temizleyebilirsiniz. Sizde köpek şampuanı ile ilgili sorular sormak için hemen bizi arayın.

Kombi mi Merkezi Sistem Mi?

Başakşehir kombi servisi, merkezi sistem arasındaki önemli farklar bulunmaktadır. Bu karşılaştırmaya şu şekilde başlayabiliriz; merkezi sistemde gelen fatura ücreti kombide gelenden bir hayli fazla olabilmekte ancak bu durum binadan binaya değişebilir. Eğer işe bütçe yönünden bakacak olursanız kombiyi sizlere tavsiye ederiz. Ancak bütçe yönünden sıkıntısı olmayıp yeterli derecede sıcaklık isteyenler içinse iyi olan merkezi sistemdir. Sizde uygun bir başakşehir kombi servisi ile bu sıcaklık farkını en aza indirgeyebilirsiniz.

28 Mart 2017 Salı

Forklift Yedek Parça

Forklift yedek parçaları oldukça önemlidir, satış sonrası arızalanan veya bozulan forkliftlerde bazı parçalar hasar görmüş ve değişime ihtiyacı olabilir. Bu orjinal parçaları son teknoloji ile üreterek, müşterilerine en hızlı biçimde ulaştırmayı görev edinen Yücelen Makina, bunu kendisine ilke edinmiştir. Çünkü bir yedek parçanın hızlı ulaştırılması iş yönünden verilen kaybın azalmasını sağlar ve makinenizin tekrardan işe koyulmasını sağlar. Sizde kaliteli ve hızlı forklift yedek parçaları için bizi arayın.

Kaliteli Rezistans Ürünleri

Kaliteli rezistans ürünleri sayesinde oluşabilecek yangınların önüne geçilebilmektedir. Elektrik kaçakları, yangın gibi felaketlerin büyümesini ve dağılmasını yavaşlatabilir veya önleyebilirsiniz. Her an her zaman daha güvenli bir yaşam ve çalışma için yapabileceğiniz şeylerden birisi de güvenilir rezistans ürünleri kullanmaktır. En kaliteli ve güvenlikli rezistans ürünleri için engin rezistans.

İş Makineleri Periyodik Kontrolleri

Periyodik kontrol yapılan iş makinelerinin tehlikesi oldukça fazladır. Bu araçlar hem ağırdır hemde yapılan hatalar korkunç ölümler ile sonuçlanabilir. Bu yüzden bu araçları kullanan kişilerin eğitimi kadar araçların kontrolleri de önemlidir eğer araçlar düzenli olarak kontrol edilmez ise bunun sorumluluğu ve yükümlülüğü tamamıyla firmaya ait olacaktır. Sizde iyi bir güvenlik firması tarafından iş makinelerinize periyodik kontrol yaptırın.

Scooter ile Eğitim

Scooter sayesinde düşük hızlar ile 2 tekerlekli araçlara alışmaya başlayabilirsiniz. Hem yavaş olmasından dolayı manevraları kolayca kavrayabilir ve düşük kaza riskine sahip olursunuz böylece öğreniminiz kolay olur. Kaliteli ve sağlam araçlar ile sürüş zevki daha zevklidir, bu zevki yaşamak ve aynı zamanda az para ödemek istiyorsanız sizde hemen Hero Motor'un sitesine girip eşsiz motorlara göz atabilirsiniz. Hem paranız cebinizde kalır hemde eğitiminizi daha güvenli bir scooter ile sağlarsınız.

Mobilya Fuar Standı

Mobilya için fuar stand dizaynı oldukça önemli bir nokta olmaktadır. Çünkü mobilyaların daha fazla satış yapabilmesi için iyi bir görüntü ve dikkat çekme ihtiyacı vardır. Firmalar mobilya fuarlarında diğer firmalar ile adeta bir yarış içerisinde bulunurlar, bu yarışta öne çıkmaktaki adımlardan birisi iyi bir standa sahip olmaktır. Bunun dizaynını hem renk uyumuyla bütünleştirmeli hemde farklı renk seçeneklerini bir araya getirebilmelidir. Sizde en iyi ve uyumlu mobilya fuar stand için hemen internet sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarruflu Kombiler

Büyükçekmece kombi servisi olarak tasarruflu kombileri önermekteyiz. Çünkü yaktığı yakıta karşılık verdiği ısının fazla olması hem daha iyi ısıtma sağlamasını hemde daha az yakıt harcamasını sağlamaktadır. Bu kombilerin satış ücretleri normal kombilere oranla biraz daha fazladır ancak uzun vadede sağladığı tasarruf bu ödenen fazla miktarı fazlasıyla karşılayacaktır. Kombinin arızalanması veya bakımının yapılmaması durumunda daha fazla yakıtı harcayarak size ek masraf çıkarmaktadır buna engel olmak için sizde büyükçekmece kombi servisi arayarak bakım yaptırabilirsiniz.

27 Mart 2017 Pazartesi

4 Teker Akülü Forkliftler

4 teker akülü forklift çeşitlerimiz farklı model ve seçenekler ile satışa sunulmaktadır. Bu modellerin farkları ise taşıma kapasiteleridir, en düşük 2500kg en fazla ise 5000kg taşıma kapasitesine sahip 6 farklı modelimiz mevcuttur. Bu modeller şunlardır; KEF-25 serisi(2,5 ton), KEF-30 serisi(3 ton), FE4P25 AC serisi(2,5 ton), FE4P30 AC serisi(3 ton), FE4P35 serisi(3,5 ton), FE4P50 AC serisi(5 ton). Sizde işinize en uygun modeli seçerek Asimato kalitesini hem işinize hemde forklift aracınıza yansıtabilirsiniz.


Kombi Sıcak Su Vermiyor

Florya kombi servisi sayesinde oluşan bütün arızaları giderebilirsiniz. Eğer kombiniz sıcak su vermiyor ise bunun birden çok nedeni olabilmektedir, ilk olarak kontrol etmeniz gereken kombinizin üzerinde yanan ışıklardır eğer uyarı ışığınız kırmızı renkte ise kombiniz çalışmamaktadır bu kazan basıncının sabit olmaması gibi birden farklı sebepte olabilir. Eğer uyarı ışığı yanmadığı halde sıcak su gelmiyor ise hatlarında bir sıkıntı olabilir. Bu tip oluşan arızaların tamiri ve bakımı için florya kombi servisi aramanız yeterlidir, her türlü arıza ve sorunları tamir edebiliriz.

26 Mart 2017 Pazar

3 ve 4 Tekerlekli Forklift Farkı

Forklift alacaksanız önünüzde bulunan 2 seçenek bulunmaktadır bunlardan birisi 3 tekerlekli diğeri ise 4 tekerleklidir. Bu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi iş alanının büyüklüğüdür, 3 tekerlekli olanlar daha dar alanlarda çalışabilmektedir ancak 4 tekerlekli olanların çalışması için biraz daha geniş bir alana ihtiyaç duyulmaktadır. Sizde iş yerinize en uygun olanını seçmek ve taşıma gibi işlerinizi kolayca halledebilecek Asimato forklift araçlarına sahip olabilmek için bizi arayın.