27 Aralık 2014 Cumartesi

ASİMATO - Forklift

Yıllar boyu kullanıcıların takdirini almış olan asimato forklift şirketi geniş servis ağı ile hizmetlerine devam etmekte. Şirketimiz 2007 yılında bu yana bir çok fabrika ve depolara forklift konusunda kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Öncelikle forklift olarak aklımıza ilk gelen ön kısmında demir çubukları olan tahta paletleri kaldırmak için kullanılan sesiz çalışsan bir araçtır. Tabi ki forklift’ti bu kadar kısa bilgi ile tanımlamamız tamamen hata olurdu.  Bir çok amaç için kullanılan araçlarımız personel yükseltmede, yük taşımada yine aynı şekilde yük istiflemeye yarayan fabrika depo gibi yerlerin en vazgeçilmez aletlerinden bir tanesidir.


Bakıldığından forklift alırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi geniş servis ağının olmasıdır. Parça temini konusunda en kısa sürede kullanıcılara cevap veren firmalar tercih edilmektedir. Asimato forklift hizmetleri düzenli ve her daim müşterilerine cevap vermesi ile piyasanın en çok tercih edilen forklift markalarından bir tanesi olmuştur.

ASİMATO - Forklift Servis

Her üründe olduğu gibi forklift konusunda da aldığından servisi ile ilgili bir çok sorun yaşamakta. Küçük aletleri veya yardımcı araçları bir şekilde kargolayıp ilgili firmaya göndere biliyoruz fakat bu bir forklift olduğundan uzun süreç ve yüklü kargo faturası gelmekte.Bu nedenle forklift servisi olması bu araçları kullanan firmalar için çok büyük önem arz etmektedir. Bir ürünü alırken mutlaka geniş sevis ağına sahip olması gerekli, aksi taktirde yaşanan bir sorunda hızlı sonuçlanmaması sizlerin işlerinin akşamasına ve zarara girmenize neden olabilir. Asimato olarak Türkiye’de bir çok ilimizde sevisimiz bulunkatadır. Sizler sorun yaşadığınızda anında müdahale edilerek işlerin akşamaması adına bir birinde farklı hizmetler kullanıcılarımıza sunmkatayız.
Sizlerde bu ayrıcalıklardan yararlanmak için mutlaka aldığını forkliftin asimato güvencesinde olmasına dikkat etmelisiniz. Geniş forklift servisi ile bizler her zaman sizlerin hizmetinizdeyiz.

ASİMATO FORKLİFT ÜRÜNLERİ

FORKLİFT ÜRÜN KATEGORİLERİ
İstif Makinaları
Personel Yükselticiler
Transpaletler
Yük Taşıma Arabaları
Varil Taşıma Araçları
Makaslı Yük Platformları
Akülü Çekici

ASİMATO - Forklift

Forklift firmalarda fabrikalarda ve büyük depolar gibi geniş alanlarda, önündeki iki uzun demirle paletli yükleri kaldırmaya, yerlerini değiştirmeye yarayan iş ve çalışma makinası dır. Daha önceki yıllarda bu yük taşıma işlemlerini ve düzenleme işlemleri için fabrikalarda bir çok personel bulundurulurken şuanda forklift ismi verdiğimiz iş makinası ile bu sorunları çözülmüş oluyor. Bir çok fabrikada personelleri üzerine yük düşmesi sonucu ölüm ve yararlanma gibi bir çok kaza olurken, şuadan iş güvenliği adına bunlar tamamen ortadan kalkmış durumda. Her fabrika bu iş aletini kullanırken, firmasının karlık oranları artmaktadır. Bir çok personel ile yapılacak bu işi sadece bir cihaz ile yapılması firmalara büyük oradan karlılık elde etmesini sağlamaktadır. Büyük depoların vazgeçilmez ekipmanlarından olan forklift her zaman işleri aza indirmektedir. Bu cihaz bir operatör yardımı ile yönlendirilir. tonaj olarak 1 ton ile 50 ton arasında ürünleri çok rahat bir şekilde hareket etirilebilir deponun kolay şekilde düzenleyebilirsiniz.

ASİMATO - Transpalet

Teknoloji çağında olduğumuzu biliyoruz.Bu nedenle her geçen gün yepyeni makinalarla karşılaşıyoruz.Bunlardan sadece birisi forklift ürünlerinden olan transpalet  makinasıdır.Bu makinanın manuel ve akülü olmak üzere iki çeşidi vardır. Şu anda bu makinaları kullanan insanların kendilerine ne kadar fayda sağladıklarını görebilirsiniz.

ASİMATO - Personel Yükseltici

İş makinaları insanlığa büyük fayda sağlamaktadırlar.Bunlardan biriside insanlara hem güvenlik hem de erişimi kolaylaştımak için yapılmış personel yülselticidir.Elbette bu ürünlerin de markaları vardır.Kaliteye ve güvene önem veriyorsanız sizleri mağazamıza bekliyoruz.

ASİMATO - Forklift

Asimato Forklift; Yücelen Grup bünyesinde İthalatını yaptığı ASİMATO marka forkliftlerin bayii olarak satış , servis ve yedek parça hizmetlerini sunmaktadır. Yücelen grup güvencesi ve ASİMATO marka kalitesiyle, İkitelli OSB Güngören Bağcılar Sanayi Sitesi satış & servis ofisimizde müşterilerimize ulaşmanın gurunu taşımaktayız. Firmamız, İstanbul avrupa yakası bölgesinde faaliyet göstermekte olup, satış, servis ve yedek parça hizmetlerini titizlikle yürütmektedir. Profosyonel kadrosuyla müşteri ve çözüm odaklı çalışma felsefesi ile hareket eden Asimato ; kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Asimato olarak; forkliftlere ait yedek parça ihtiyaçlarınızı geniş stoklarımızdan derhal gidermekte ve tüm ürünleri firmamız garantisi altında satışa sunmaktayız.Asimato Forklift; Yücelen Grup bünyesinde İthalatını yaptığı ASİMATO marka forkliftlerin bayii olarak satış , servis ve yedek parça hizmetlerini sunmaktadır. Yücelen grup güvencesi ve ASİMATO marka kalitesiyle, İkitelli OSB Güngören Bağcılar Sanayi Sitesi satış & servis ofisimizde müşterilerimize ulaşmanın gurunu taşımaktayız. Firmamız, İstanbul avrupa yakası bölgesinde faaliyet göstermekte olup, satış, servis ve yedek parça hizmetlerini titizlikle yürütmektedir. Profosyonel kadrosuyla müşteri ve çözüm odaklı çalışma felsefesi ile hareket eden Asimato ; kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Asimato olarak; forkliftlere ait yedek parça ihtiyaçlarınızı geniş stoklarımızdan derhal gidermekte ve tüm ürünleri firmamız garantisi altında satışa sunmaktayız.

Synergy labs Köpek Şampuanı

SynergyLabs Bitkisel Köpek Şampuanı köpeklerin genel temizliğinde kullanılır. İçerisindeki doğal bitki özleri ve geliştirilen formülü sayesinde kuvvetli temizleme özelliğinin yanında deriyi canlandırır, tüyleri parlatır ve kolay taranır hale getirir. Düzenli kullanıldığında kötü kokuları giderir. Kepeklenme yapmaz. Hypoallergen özelliği ile cildi tahriş etmez.

Synergy labs Köpek Bakım Ürünleri

Toplumumuzda evcil hayvan besleme oranı %6 olarak bildirilmektedir. Beslenen hayvanların % 62’si köpek, % 37’si kedi olduğu gözlenmektedir. Son derece sevimli olan ve ailenin bir parçası haline gelen bu evcil hayvanlara alerji geçtiği zaman bu gerçekten büyük bir sorun oluşturmaktadır.Evcil hayvanlarınızın sağlığı için Antiseptic & Antifungal Medicated Şampuanlarımızı deneyiniz mi ?

Synergy Pet Deri Enfeksiyonu

SynergyLabs pet deri enfeksiyon ürünlerinin en önemli fonksiyonu kısa dönemde kaşıntıyı rahatlatarak deriyi dinlendirmesi, iltihabı yok etmesi, deriyi nemlendirerek hidrasyon dengelemesi yapması, derinin rejenerasyonu sağlaması, temizlik ve antiseptik özellikleri taşımasıdır.

Synergy labs Köpek Şampuanı

Veteriner formüllü klinik onaylı alerji ve hassas ciltlere karşı olan köpek şampuanımız; Hassas cildi tahriş etmez. Zarar verici ve yıpratıcı içerikler, koku vericiler barındırmaz. Bilinen alerjileri olan evcil hayvanlar için idealdir. Yumuşak ve göz yaşartıcı olmayan formülü hassas ciltli hayvanlar için faydalıdır. İçeriğindeki değerler narin ve sağlıklı bir deriye kavuşmasını sağlar.

Synergy Pet Kuaförü

Pet kuaförleri evcil dostlarımızın kuaför ihtiyacını karşılamaya yönelik yerlerdir.

Synergylabs Köpek Şampuanı Cilt Sağlığı

Synergylabs Köpek cildi ve hastalıkları için evcil hayvanınızın cildinde oluşan ve tip literatüründe "Seborrhea" olarak bilinen kabarıkları tedavi eder.

Synergylabs Kedi Köpek Şampuanı

SynergyLabs köpek şampuanı, Evcil hayvanınızın taze ve temiz kokmasını sağlar.

Synergylabs Kedi Köpek Şampuanı

Antiseptic & Antifungal Medicated Şampuanımız; Mantar enfeksiyonları olarak görülen dermatitis ve pryoderma hastalıklarını iyileştirir.Bu köpek şampuanı sizi ve köpeğinizi mutlu edecektir.

Bera Yazılım - Avcılar Web Site Web Tasarım

Web tasarım web siteleri için çok önemli bir hal almış durumda.Bera Yazılım avcılar web tasarım kreatif fikirleri web siteleri ile buluşturarak farklı ve işlevsel web siteleri oluşturuyor. Sizlerde web tasarım çözümlerimiz ile uygun fiyata profesyonel web tasarım yaptırabilirsiniz.Sitenizin imajı şirketinizin imajını etkiler etkili bir web tasarım marka bilinirliğinizi artırır. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Bera Yazılım - Hadımköy Web Tasarım Web Site

Web tasarım web siteleri için çok önemli bir hal almış durumda. Bera Yazılım hadımköy web tasarım , kreatif fikirleri web siteleri ile buluşturarak farklı ve işlevsel web siteleri oluşturuyor. Sizlerde web tasarım çözümlerimiz ile uygun fiyata profesyonel web tasarım yaptırabilirsiniz.Sitenizin imajı şirketinizin imajını etkiler etkili bir web tasarım marka bilinirliğinizi artırır. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Bera Yazılım - Beylikdüzü Web Site Web Tasarım

Web tasarım web siteleri için çok önemli bir hal almış durumda.Bera Yazılım beylikdüzü web tasarım, kreatif fikirleri web siteleri ile buluşturarak farklı ve işlevsel web siteleri oluşturuyor. Sizlerde web tasarım çözümlerimiz ile uygun fiyata profesyonel web tasarım yaptırabilirsiniz.Sitenizin imajı şirketinizin imajını etkiler etkili bir web tasarım marka bilinirliğinizi artırır. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

26 Aralık 2014 Cuma

Bera Yazılım - İkitelli Web Site Web Tasarım

Web tasarım web siteleri için çok önemli bir hal almış durumda.Bera Yazılım ikitelli web tasarım kreatif fikirleri web siteleri ile buluşturarak farklı ve işlevsel web siteleri oluşturuyor. Sizlerde web tasarım çözümlerimiz ile uygun fiyata profesyonel web tasarım yaptırabilirsiniz.Sitenizin imajı şirketinizin imajını etkiler etkili bir web tasarım marka bilinirliğinizi artırır. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Bera Yazılım - Küçükçekmece Web Tasarım Web Site

Web tasarım web siteleri için çok önemli bir hal almış durumda.Bera Yazılım küçükçekmece web tasarım , kreatif fikirleri web siteleri ile buluşturarak farklı ve işlevsel web siteleri oluşturuyor. Sizlerde web tasarım çözümlerimiz ile uygun fiyata profesyonel web tasarım yaptırabilirsiniz.Sitenizin imajı şirketinizin imajını etkiler etkili bir web tasarım marka bilinirliğinizi artırır. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Bera Yazılım - Florya Web Tasarım Web Site

Web tasarım web siteleri için çok önemli bir hal almış durumda.Bera Yazılım florya web tasarım kreatif fikirleri web siteleri ile buluşturarak farklı ve işlevsel web siteleri oluşturuyor. Sizlerde web tasarım çözümlerimiz ile uygun fiyata profesyonel web tasarım yaptırabilirsiniz.Sitenizin imajı şirketinizin imajını etkiler etkili bir web tasarım marka bilinirliğinizi artırır. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Engin Rezistans - Kapı Rezistans Kablosu

Engin rezistans, kapı rezistans kabloları her geçen gün kalitesini arttırmakla birlikte sektörün öncüsü konumunda olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Engin Rezistans - Kendinden Regüleli Kablolar

Engin rezistans kendinden regüleli kabloları her geçen gün kalitesini arttırmakla birlikte sektörün öncüsü konumunda olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Engin Rezistans - Teflon Kablo

Engin rezistans teflon kabloları her geçen gün kalitesini arttırmakla birlikte sektörün öncüsü konumunda olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Engin Rezistans - PT100 Kablosu

Pt100 kablosu için Engin Rezistansa geliniz.

Engin Rezistans – Yanmaz Kablo

Engin rezistans yanmaz kabloları her geçen gün kalitesini arttırmakla birlikte sektörün öncüsü konumunda olmanın mutluluğunu yaşıyor

Engin Rezistans - Termokupl Kablosu

Engin Rezistans Termokupl Kablo dayanıklığıyla hizmetinizde.

Engin Rezistans - Drenaj Rezistans Kablosu

Engin rezistans drenaj rezistans kablosuyla sizlerle.

Engin Rezistans - ısıtıcı kablo

Farklı işletmelerin farklı ısıtma sorunlarına en uygun çözümü sağlamak, ısıtıcı kabloların çok çeşitli olmasıyla mümkün olmaktadır.İşletmelerinize uygun ısıtıcı kabloları seçip ihtiyaçlarınızı karşılamak için bize uğrayınız.

Bera Yazılım - Florya Web Tasarım Web Site

Bera Yazılım, florya web tasarım olarak Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni güçlü imajlar ve markalar meydana getirerek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Bera Yazılım Hadımköy Web Tasarım Web Site

Bera Yazılım, hadımköy web tasarım olarak Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni güçlü imajlar ve markalar meydana getirerek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Bera Yazılım - Büyükçekmece Web Site Web Tasarım

Bera Yazılım, büyükçekmece web tasarım olarak Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni güçlü imajlar ve markalar meydana getirerek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Bera Yazılım - Beylikdüzü Web Site Web Tasarım

Bera Yazılım, beylikdüzü web tasarım olarak Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni güçlü imajlar ve markalar meydana getirerek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Bera Yazılım - Küçükçekmece Web Tasarım Web Site

Bera Yazılım, ikitelli web tasarım olarak Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni güçlü imajlar ve markalar meydana getirerek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Bera Yazılım - Küçükçekmece Web Tasarım Web Site

Bera Yazılım küçükçekmece web tasarım olarak değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni güçlü imajlar ve markalar meydana getirerek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

25 Aralık 2014 Perşembe

LEDSUN - Led Ekran

Ledsun led ekranlar  son model tasarımlarıyla ilgi çekmeye devam ediyor. Reklam bizim işimiz .

Boğaziçi Car Rental - Araç Kiralama

Sektöründe önde gelen şirketlere araba ve minibüs kiralamayı ilke edinen Boğaziçi Car Rental piyasaya yeni çıkmış son model araçlarla sizlere hizmet sunmaktadır.

ÖZGÜRTEL - Panel Çit

Panel çit  sistemi alanında faaliyet göstermekte olan firmamız çevre güvenliğinizde en kolay ve doğru çözümleri uygulamayı kendisine prensip edinmiş olup tamamlamış olduğu projelerle ve yönetim anlayışıyla sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Bera Yazılım - Avcılar Web Site Web Tasarım

Estetik tasarımları ve kaliteli ekibiyle avcılar web tasarım birçok dünya markasına hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor.

ASİMATO - Personel Yükseltici

Asimato'da yeniliğe doymuyor. Şimdi dört farklı platform için tasarlanmış personel yükselticiler estetik görünüşüyleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.Sayfamızı takip ediniz.

ASİMATO İstif Makinası - Akülü İstif Makinası

Asimato istif makinesi ile yükünüzü biz taşıyalım siz yönlendirin.

ASİMATO - Transpalet

Eğer iş gücünden ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız en yakın asimato şubesine gelerek transpaletleriniz için kaliteli ve garantili ürünler satın alabilir ve transpalet ürünlerinizin garantisini kullanarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Unutmayın transpalet her firma satabilir ama her firma transpalet kalitesi sunamaz.

ASİMATO - Forklift - Forklift Servisi

Profosyonel kadrosuyla müşteri ve çözüm odaklı çalışma felsefesi ile hareket eden asimato forklift servisi ; kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Asimato forklift olarak; forkliflere ait yedek parça ihtiyaçlarınızı geniş stoklarımızdan derhal gidermekte ve tüm ürünleri firmamız garantisi altında satışa sunmaktayız.Siz değerli müşterilerimize forkliflerimizi garantili vermenin gururunu taşıyoruz.

Bilge Teknik - Kompresör Hava Tankı

Hava tankı seçimi yaparken hesaplanan ihtiyaçtan biraz daha büyük tank tercih edilmesi, sistem basıncının dengelenmesine ve ani talep artışlarının karşılanmasına önemli katkılar yapar.Bu katkılardan faydalanmak için Bilge Teknik Kontrol'e uğrayıp kompresör hava tanklarına bakınız.

Bilge Teknik Kontrol - Asansör Kontrolü

18.11.2008 Tarihli Resmi Gazetede Yayınlanarak yürürlüğe giren Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği gereği; Asansörler devreye alındıktan 2 yıl sonra başlamak üzere her yıl en az bir kez asansör kontrol edilmelidir. (Muayene, Bakım çalışması değildir). Bu muayenenin amacı Asansörün kullanıcılar ve bakım personeli için güvenli bir şekilde çalışıp çalışmadığının tespit edilmesi ve Asansörle ilgili sorumluluğu olan tarafların (yöneticiler ve bakım firmaları) görevini yerine getirip getirmediğinin tespitidir.Bilge teknik grubu olarak asansör kontrolleri kıdemli personellerimizle itinayla yapılmaktadır.

Bilge Teknik - Forklift kontrolü

Forklift kontrolleri yetkili personellerimiz tarafından yapılmakta ve uygunluk sağlanması halinde ekipmanın güvenle çalıştığını ve kullanılmasında bir sakınca olmadığına dair rapor verilmektedir.

Bilge Teknik - Vinç Kontrolü

Vinçlerin emniyetli ve ekonomik olarak çalışmasının için vinç kontrolu bakımların yapılması gereklidir. Vinçlerin en kritik elemanları olan kancalar ve halatlar günlük gözden geçirilmeli ve anormal bir durum halinde, gerekli önlemler alınmalıdır. Vinç kontrolu ve bakımı, halatların zamanında tespit edilmesini sağlamakta, iş emniyetini tehlikeye düşürecek ve büyük ekonomik kayıplara yok açacak aksaklıkları önlemekte ve tesisin verimini arttırmaktadır.

Bilge Teknik Kontrol - Teknik Kontrol

SAĞLIKLI İŞ YAŞAMI, HUZURLU ÇEVRE VE BEREKETLİ BİR ÜRETİM İÇİN TEKNİK KONTROL...

Bilge Hadımköy Osgb

Bilge İş Güvenliği olarak en kaliteli HadımköyOSGB olma hedefiyle çıktığımız bu yolda Türkiye'nin ve dünyanın en büyük firmalarına hizmet vererek ilerliyoruz.

Bilge Esenyurt OSGB

Bilge İş Güvenliği olarak en kaliteli Esenyurt OSGB olma hedefiyle çıktığımız bu yolda Türkiye'nin ve dünyanın en büyük firmalarına hizmet vererek ilerliyoruz.

Bilge Beylikdüzü osgb

Bilge İş Güvenliği olarak en kaliteli Beylikdüzü OSGB olma hedefiyle çıktığımız bu yolda Türkiye'nin ve dünyanın en büyük firmalarına hizmet vererek ilerliyoruz.

Bilge İş Güvenliği - OSGB

Bilge İş Güvenliği olarak en kaliteli OSGB olma hedefiyle çıktığımız bu yolda Türkiye'nin ve dünyanın en büyük firmalarına hizmet vererek ilerliyoruz.

Bilge Teknik Kontrol - Periyodik Kontrol

SAĞLIKLI İŞ YAŞAMI, HUZURLU ÇEVRE  VE BEREKETLİ  BİR ÜRETİM İÇİN  PERİYODİK KONTROL...

Bilge iş güvenliği uzmanı

Bilge İş Güvenliği her biri konusunda tecrübeli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan A, B, C sınıfı sertifikalı İş Güvenliği Uzmanlarıyla, Çalışanların daha güvenli bir iş ortamında çalışmalarına katkıda bulunulması için, İş güvenliği uzmanı mühendislerimiz ile hizmetler vermekteyiz.

Bilge İş Güvenliği - işyeri hekimi

Bilge İş Güvenliği her biri konusunda tecrübeli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan sertifikalı İş Yeri Hekimleriyle, Çalışanların daha sağlıklı bir iş ortamında çalışmalarına katkıda bulunulması için, İşyeri hekimlerimiz, iş yerinizde hizmetler vermektedirler.

Milano Kalemlik - Beslenme Çantası - Kalemlik

Milano Kalemlik kırtasiye malzemeleri için en doğru adresiniz. Dizayn edilmiş son model kalemlik ve beslenme çantalarıyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bakırköy Rubenis Servisi 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Bakırköy Rubenis Servisi olarak sizlere yetkili Bakırköy Rubenis Servisi hizmeti sunmaktadır.Tüm ısıtma ve soğutma cihazlarında olduğu gibi Rubenis cihazlarının da belirli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Demirbaş Teknik bünyesinde bulunan tüm çalışanlar özel olarak eğitimler almış teknisyenlerden oluşmaktadır. Bakırköy rubenis servisi güler yüzlü personelleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Bahçeşehir Rubenis Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Bahçeşehir Rubenis Servisi olarak sizlere yetkili Bahçeşehir Rumenis Servisi hizmeti sunmaktadır.Tüm ısıtma ve soğutma cihazlarında olduğu gibi Rubenis cihazlarının da belirli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Demirbaş Teknik bünyesinde bulunan tüm çalışanlar özel olarak eğitimler almış teknisyenlerden oluşmaktadır. Bahçeşehir rubenis servisi güler yüzlü personelleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Küçükçekmece Rubenis Servisi 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Küçükçekmece Rubenis Servisi olarak sizlere yetkili Küçükçekmece Rubenis Servisi hizmeti sunmaktadır.Tüm ısıtma ve soğutma cihazlarında olduğu gibi Rubenis cihazlarının da belirli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Demirbaş Teknik bünyesinde bulunan tüm çalışanlar özel olarak eğitimler almış teknisyenlerden oluşmaktadır. Küçükçekmece Rubenis servisi güler yüzlü personelleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Büyükçekmece Eca Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Büyükçekmece Eca Servisi olarak sizlere yetkili Büyükçekmece Eca Servisi hizmeti sunmaktadır.Tüm ısıtma ve soğutma cihazlarında olduğu gibi Eca cihazlarının da belirli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Demirbaş Teknik bünyesinde bulunan tüm çalışanlar özel olarak eğitimler almış teknisyenlerden oluşmaktadır. Büyükçekmece eca servisi güler yüzlü personelleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Bakırköy Eca Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Bakırköy Eca Servisi olarak sizlere yetkili Bakırköy Eca Servisi hizmeti sunmaktadır.Tüm ısıtma ve soğutma cihazlarında olduğu gibi Eca cihazlarının da belirli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Demirbaş Teknik bünyesinde bulunan tüm çalışanlar özel olarak eğitimler almış teknisyenlerden oluşmaktadır. Bakırköy eca servisi güler yüzlü personelleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Avcılar Auer Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Avcılar Auer Servisi olarak sizlere yetkili Avcılar Auer Servisi hizmeti sunmaktadır.Tüm ısıtma ve soğutma cihazlarında olduğu gibi Auer cihazlarının da belirli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Demirbaş Teknik bünyesinde bulunan tüm çalışanlar özel olarak eğitimler almış teknisyenlerden oluşmaktadır. Avcılar auer servisi güler yüzlü personelleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Beylikdüzü Bosch Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Beylikdüzü Bosch Servisi olarak sizlere yetkili Beylikdüzü Bosch Servisi hizmeti sunmaktadır.Tüm ısıtma ve soğutma cihazlarında olduğu gibi Bosch cihazlarının da belirli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Demirbaş Teknik bünyesinde bulunan tüm çalışanlar özel olarak eğitimler almış teknisyenlerden oluşmaktadır. Beylikdüzü bosch servisi güler yüzlü personelleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Büyükçekmece Bosch Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Büyükçekmece Bosch Servisi olarak sizlere yetkili Büyükçekmece Bosch Servisi hizmeti sunmaktadır.Tüm ısıtma ve soğutma cihazlarında olduğu gibi Bosch cihazlarının da belirli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Demirbaş Teknik bünyesinde bulunan tüm çalışanlar özel olarak eğitimler almış teknisyenlerden oluşmaktadır.Büyükçekmece bosch servisi güler yüzlü personelleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Avcılar Bosch Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Avcılar Bosch Servisi olarak sizlere yetkili Avcılar Bosch Servisi hizmeti sunmaktadır.Tüm ısıtma ve soğutma cihazlarında olduğu gibi Bosch cihazlarının da belirli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Demirbaş Teknik bünyesinde bulunan tüm çalışanlar özel olarak eğitimler almış teknisyenlerden oluşmaktadır. Avcılar bosch servisi güler yüzlü personelleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Bera Yazılım - Hadımköy Web Tasarım Web Site

Hadımköy Web Tasarım, Hadımköy Web Site, Masaüstü Yayıncılık ve Mobil Çözümler Üretiyoruz.

Bera Yazılım - Büyükçekmece Web Site Web Tasarım

Büyükçekmece Web Tasarım, Büyükçekmece Web Site, Masaüstü Yayıncılık ve Mobil Çözümler Üretiyoruz.

Bera Yazılım - Beylikdüzü Web Site Web Tasarım

Beylikdüzü Web Tasarım, Beylikdüzü Web Site, Masaüstü Yayıncılık ve Mobil Çözümler Üretiyoruz..

Bera Yazılım - İkitelli Web Site Web Tasarım

İkitelli Web Tasarım, İkitelli Web Site, ikitelli Masaüstü Yayıncılık ve Mobil Çözümler Üretiyoruz.

Bera Yazılım - Küçükçekmece Web Tasarım Web Site

küçükçekmece Web Tasarım, küçükçekmece Web Site, Masaüstü Yayıncılık ve Mobil Çözümler Üretiyoruz.

24 Aralık 2014 Çarşamba

Bera Yazılım Hadımköy Web Tasarım Web Site

Web tasarım ticari veya ticari olmayan amaçlarla hazırlanan bir içeriğin internet ortamında dünyaya sunulması işidir. Webtasarımdaki içerik her kuruluşa göre değişiklik gösterir. Bir webtasarımının başarıya ulaşabilmesi için kişilerin aradıklarını bulabilmeleri, siteyi ziyaret etmedeki maksatlarına ulaşabilmeleri gerekir. İşte bu noktada web tasarımındaki kalite oranı kendini ortaya koyar. Webtasarım bizim işimiz. Web Tasarımında profesyonel kadro ile hizmetinizdeyiz.

Bera Yazılım - Büyükçekmece Web Site Web Tasarım

Web tasarım ticari veya ticari olmayan amaçlarla hazırlanan bir içeriğin internet ortamında dünyaya sunulması işidir. Webtasarımdaki içerik her kuruluşa göre değişiklik gösterir. Bir webtasarımının başarıya ulaşabilmesi için kişilerin aradıklarını bulabilmeleri, siteyi ziyaret etmedeki maksatlarına ulaşabilmeleri gerekir. İşte bu noktada web tasarımındaki kalite oranı kendini ortaya koyar. Webtasarım bizim işimiz. Web Tasarımında profesyonel kadro ile hizmetinizdeyiz.

Bera Yazılım - Beylikdüzü Web Site Web Tasarım

Web tasarım ticari veya ticari olmayan amaçlarla hazırlanan bir içeriğin internet ortamında dünyaya sunulması işidir. Webtasarımdaki içerik her kuruluşa göre değişiklik gösterir. Bir webtasarımının başarıya ulaşabilmesi için kişilerin aradıklarını bulabilmeleri, siteyi ziyaret etmedeki maksatlarına ulaşabilmeleri gerekir. İşte bu noktada web tasarımındaki kalite oranı kendini ortaya koyar. Webtasarım bizim işimiz. Web Tasarımında profesyonel kadro ile hizmetinizdeyiz.

Bera Yazılım - İkitelli Web Site Web Tasarım

Web tasarım ticari veya ticari olmayan amaçlarla hazırlanan bir içeriğin internet ortamında dünyaya sunulması işidir. Webtasarımdaki içerik her kuruluşa göre değişiklik gösterir. Bir webtasarımının başarıya ulaşabilmesi için kişilerin aradıklarını bulabilmeleri, siteyi ziyaret etmedeki maksatlarına ulaşabilmeleri gerekir. İşte bu noktada web tasarımındaki kalite oranı kendini ortaya koyar. Webtasarım bizim işimiz. Web Tasarımında profesyonel kadro ile hizmetinizdeyiz.

Bera Yazılım - Küçükçekmece Web Tasarım Web Site

Web tasarım ticari veya ticari olmayan amaçlarla hazırlanan bir içeriğin internet ortamında dünyaya sunulması işidir. Webtasarımdaki içerik her kuruluşa göre değişiklik gösterir. Bir webtasarımının başarıya ulaşabilmesi için kişilerin aradıklarını bulabilmeleri, siteyi ziyaret etmedeki maksatlarına ulaşabilmeleri gerekir. İşte bu noktada web tasarımındaki kalite oranı kendini ortaya koyar. Webtasarım bizim işimiz. Web Tasarımında profesyonel kadro ile hizmetinizdeyiz.

23 Aralık 2014 Salı

Bera Yazılım - Hadımköy Web Tasarım Web Site

Referanslarıyla ün sanmış Bera Yazılım müşterilerine Hadımköy web tasarım  firması olarak hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetlerini ve güvenirliğiyle Bera Yazılımı ziyaret etmenizi öneririz.

Bera Yazılım - Büyükçekmece Web Site Web Tasarım

Referanslarıyla ün sanmış Bera Yazılım müşterilerine Büyükçekmece web tasarım firması olarak hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetlerini ve güvenirliğiyle Bera Yazılımı ziyaret etmenizi öneririz.

Bera Yazılım - Beylikdüzü Web Site Web Tasarım

Referanslarıyla ün sanmış Bera Yazılım müşterilerine beylikdüzü web tasarım firması olarak hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetlerini ve güvenirliğiyle bera yazılımı ziyaret etmenizi öneririz.

Bera Yazılım - İkitelli Web Site Web Tasarım

Referanslarıyla ün sanmış Bera Yazılım müşterilerine ikitelli web tasarım firması olarak hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetlerini ve güveninirliğiyle bera yazılımı ziyaret etmenizi öneririz.

Bera Yazılım - Küçükçekmece Web Tasarım Web Site

Referanslarıyla ün sanmış bera yazılım müşterilerine küçükçekmece web tasarım firması olarak hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetlerini ve güveninirliğiyle bera yazılımı ziyaret etmenizi öneririz.

Engin Rezistans - Seramik Rezistans

Seramik rezistans yüksek ısı geçirgenliği olan seramik sayesinde çok uzun bir dayanıklılık süresi, ısının hızlı ve aynı anda dağılması, krom-nikel spiral telin çok iyi bir şekilde yerleştirilmesi ile gerçekleşmektedir.Engin Rezistans kaliteli seramik rezistanslarla siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Engin Rezistans - Kapı Rezistans Kablosu

Engin Rezistans kapı rezistans kablosu, müşterilerine ucuz ve kaliteli  kapı rezistans kablosu üretmektedir.

Engin Rezistans - Kendinden Regüleli Kablolar

Genellikle donmayı engellemek için kullanılan kendinden regüleli kablolar  son dönemlerde çok büyük riskler taşımaktadır.Bu riskleri ortadan kaldırmak için Engin Rezistansı seçip kendinden regüleli kablo siparişlerini veriniz.

Engin Rezistans – Teflon Kablo

Engin rezistans yeni teflon kablo çeşitleriyle sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyar.

PT100 Kablosu

Engin rezistans pt100 kablosu  saflığı ve kimyasal ataleti üstün bir stabillite kazandırır.

Engin Rezistans – Yanmaz Kablo

Yanmaz Kablolar, özellikle kalabalığın yoğun olduğu yapılar olan okullar, hastaneler, alış-veriş merkezleri, sinema ve tiyatro salonları, metro ve karayolu tünelleri, hava alanları, maden ocakları, fabrikalar, bilgi işlem merkezleri, oteller, yüksek binalar, toplu konutlarda ve paniğin yaşanabileceği tüm yapılar da olası bir yangın esnasında yangına müdahalenin kolaylaştırılması için mutlaka çalışması gereken acil durum emniyet devrelerine(yangın suyu sistemleri, yangın pomplarını besleyen kablolar, yangın kaçış merdivenleri, pozitif basınçlandırma fanları, duman ve ısı fanları, hasta ve itfaiyeci asansörleri, yangın ihbar ve alarm sistemleri, anons sistemleri, acil durum aydınlatma sistemleri vs.) enerji ve sinyali belirli bir süre boyunca taşıyan kablolardır. Güvenilir ve sağlamlık için kaliteden ödün vermeyin Engin Rezistansı seçin. 

Engin Rezistans - Termokupl Kablosu

İki farklı metalin (demir ve konstantan gibi) birleşim yüzeyleri ısıtılarak elektrik akımı elde etmede kullanılan cihazlara termokupl denir.Güvenilir termokupl kablolarına uğramak için Engin Rezistansa uğrayınız.

Engin Rezistans – Direnaj Rezistans Kablosu

Engin Rezistans Her Türlü Endüstriyel drenaj rezistans kablosu İmalatı için çözüm ortağınız.

Engin Rezistans – Isıtıcı Kablo

Engin Rezistans ısıtıcı kabloları kullanışlı ve garantili olması yanında güvenilirliğiyle sizlerle. 

Ürünlerimizin kullanıldığı yerler:
- Yapı ve inşaat sektörü.
- Endüstriyel araçların sabit ısılarda tutulmasında.
- Petrokimya tesislerinde.
- Medikal sektöründe.
- Gaz veya petrol boru hatları, borular, tanklar, pompalarda.
- Oteller, okullar, eğlence merkezleri, ofisler ve alışveriş merkezlerindeki sıcak su hatlarının sabit ısısının      korunmasında.
- Gıda üretim merkezlerinde çikolata, glikoz ve bazı yağları aşırı ısıdan korumak amaçlı sabit bir ısıda saklanmasında.
- Isıtmasız binalarda, hayvan barınaklarında, çiftliklerde.
- Defrost uydu çanakları, radyo, TV ya da askeri kanallarında sürekli yayın sağlamada
- Sabit ısının korunmasında.

22 Aralık 2014 Pazartesi

Bilge iş sağlığı ve güvenliği

Görevlendirdikleri kişi veya hizmet aldığı kurum ve kuruluşlar tarafından iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuata uygun olan ve yazılı olarak bildirilen tedbirleri yerine getirir.

Bilge İş Güvenliği - Teknik Kontrol

Mevzuatımız iş ekipmanlarının belirli sürede periyodik test ve teknik kontrollere tabi tutulmasını öngörmektedir. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimizce, İş ekipmanlarının (Kazanlar, basınçlı kaplar, kompresörler, kaldırma araçları, adlarına hareketli kaldırma araçları vb.) kontrol ve testleri yapılı veya yaptırılarak belgelendirilir.

Bilge İş Güvenliği, OSGB

İstanbul Bilge İş güvenliği, işletmelerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, yasal mevzuatın gerekleri esas alınarak iş güvenliği çalışmalarını koordine edip yürütür. Uzman ekibimizle, iş güvenliği eğitimleri, risk analiz çalışmaları ve değerlendirmeleri, acil durum plan ve uygulamaları, İSG toplantıları yapılarak dinamik olarak işler yürütülür.

Bilge Teknik Kontrol - Teknik Kontrol

Teknik Kontrolünün ana amacı, inşa edilmekte olan ve bakım zamanı gelmiş  makinaların yapısal bütünlüğünü ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olmaktır.

Bilge Teknik Kontrol - Kompresör testi

Kompresyon testi yanma olayının meydana geldiği yanma odasındaki basınç kayıplarını ölmekte kullanılır.

Bilge Teknik - Kompresör Hava Tankı

Kompresör hava tankı basınçlı hava sistemlerinin daha verimli çalışmasını ve sistem basıncında oluşabilecek talep dalgalanmalarını dengelemeyi sağlar.

Bilge Teknik Kontrol - Elektrik Kontrolü

Bilge Teknik Kontrol , Elektrik Kontrol ekipmanlarıyla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyar.

Tural Makina - Transfer Baskı

Baskı Kalitesi Diğer tekstil baskılarında kullanılmayan Rotogravüre teknolojisi ile transfer baskı çok karışık dizaynları bile mükemmel ve gerçek kopyalama olarak sunar.

Büyükçekmece Eca Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Büyükçekmece Eca Servisi olarak sizlere yetkili Büyükçekmece Eca Servisi hizmeti sunmaktadır.

Bakırköy Eca Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Bakırköy Eca Servisi olarak sizlere yetkili Bakırköy Eca Servisi hizmeti sunmaktadır.

Avcılar Bosch Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Avcılar Bosch Servisi olarak sizlere yetkili Avcılar Bosch Servisi hizmeti sunmaktadır.

Büyükçekmece Bosch Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Büyükçekmece Bosch Servisi olarak sizlere yetkili Büyükçekmece Bosch Servisi hizmeti sunmaktadır.

Beylikdüzü Bosch Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, Beylikdüzü Bosch Servisi olarak sizlere yetkili Beylikdüzü Bosch Servisi hizmeti sunmaktadır.

Avcılar Auer Servisi - 0212 852 52 28

Demirbaş Teknik, avcılar auer servisi olarak sizlere yetkili avcılar auer servisi hizmeti sunmaktadır.

LEDSUN - Led Ekran

Led ekranlar  ilgiyi ve dikkati üzerine çekmek için tasarlanmış en iyi reklam aracıdır.

Boğaziçi Car Rental - Araç Kiralama

Acil durum ve ihtiyaçlarınızda ayağınızı yerden kesecek son model kiralık araçlar 
Boğaziçi Car Rental'da siz değerli alıcılarını bekliyor.