14 Temmuz 2015 Salı

LED TABELA

LEDSUN renga renk led tabela çeşitleri ile sizlere hizmet vermekten mululuk duyuyor. Sizde ayrıcalıklardan yararlanmak için bizi seçiniz. Günümüzü aydınlatan renkler ile reklamlarınızı üstleniyoruz.

Işıklı Saksı

Otellerde, AVM'lerde, Cafe-Bar'larda dekoratif ürün olarak kullanılan led ışıklı saksı, iki bölmeden ve polietilenden üretilmektedir.LED ışıklı saksının üst bölümünde toprak ve çiçek, iç kısmında led ve led sürücü ünite, alt kısmında polietilen taban bullunmaktadır.
LED ışıklı saksıda su tahliye kanalı bulunduğundan, canlı çiçek kullanılabilmektedir.12 wattlık bir tasarruflu ampul aydınlığını veren Ledışıklı saksı, aynı zamanda, kırmızı, yeşil, mavi, beyaz ve ara renkler olmak üzere, uzaktan kumanda ile 16 ayrı renge dönüşebilmektedir.
Geometrik yapısına göre Led ışıklı konik saksı, Led ışıklı kare konik saksı, Led ışıklı silindir saksı, Led ışıklı dikdörtgen saksı, Led ışıklı küp saksı şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.

Işıklı Küre

Otellerde, mağazalarda, park ve bahçelerde, cafe-barlarda dekoratif ürün olarak kullanılan Led ışıklı küre, polietilenden üretilmektedir.12 wattlık bir tasarruflu ampul aydınlığı veren Led ışıklı küre, kırmızı-yeşil-mavi-beyaz ve ara renkler olmak üzere 16 ayrı renge dönüşebilmektedir.
Işıklı Kürenin led ışıklı zemin küre ve led ışıklı tavan küre gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Köpek şampuanı

Animology ürünlerindeki %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Sizde köpek şampuanı, köpek spreyi gibi ürünlerde ayrıcalık sahibi olmak için bizimle irtibata geçiniz.

SynergyLabs Kedi Şampuanı

Synergy Labs kedi şampuanı ile kedilerin derisi yumuşacık olacak . Sağlıklı kediler için güvenilir şampuanları tercih ediniz.

Synergy labs Köpek Şampuanı

Vazgeçilmezinin olan synergy labs ürünlerini  http://epet.com.tr/ ayrıcalıkları ile ayağınıza getiriyoruz. Köpek Şampuanı  köpeğinizin deri yapısına göre bileşenler içermektedir.

13 Temmuz 2015 Pazartesi

CMY AJANS- Ucuz Katalog

Katalog basımında baskı kalitesi en hızlı üretim, sayfa adedine göre farklılık gösterir sayfa adedinin az olması maliyetini düşürür ucuz katalog hem maliyet açısından hem de hızlı üretimden dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Kartvizit Fiyatları

İş dünyasında firmaların kullandığı her kartvizit bir reklam aracı olarak tercih edilir ve firmalar arası rekabeti arttırmaktadır bu da kartvizitin tasarımı ile birlikte kartvizit fiyatları da şirketler için önem göstermektedir.

Karton Çanta Fiyatı

Tüm sektörlerde oldukça yaygın olan çantaların alt bölümüne yani tabanına altlık yapıldığından, dayanıklılıkları daha fazla artan karton çantalar firmalar için iyi bir tasarımla yapılmış müşterilerin ilgisini çeken Karton çanta fiyatı ofset baskıyla yapıldığında daha uygun fiyatlı olmaktadır.

Karton Çanta Fiyatı

Firmaların tanıtımını yapan ağır olmayan kullanım süreleri uzun olan yapısında Amerikan Bristol Kâğıdı kullanılan dayanıklı ve kalın karton çanta fiyatı tasarıma ve yapılan baskıya göre değişiklik göstermektedir.

Milano Kalemlik - Beslenme Çantası - Kalemlik Kutusu

Milano Kalemlik ile tüm kırtasite ürünlerini tek bir yerde bulabileceksiniz. Üstelik şimdi vermiş olduğunuz siparişleri alıp ayağınıza kadar getirerek ayrıcalığımızı gösteriyoruz. Sizde başta kalemlik ve beslenme çantası olmak üzere bütün kırtasiye malzemelerini Milano ayrıcalıkları ile temin edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Boğaziçi Car Rental güvenliğe vermiş olduğu önlemler ile araç kiralama konusunda sektörün öncü firması olma yolunda ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini kendine prensib edinen Boğaziçi Car Rental araç kiralama konusunda fark yaratmaya devam ediyor.

TRANSFER BASKI

Transfer baskı sıcak ve kuru baskı olarak da bilinen özel kâğıtlar üzerine basılan bir tasarımın bir yüzeyden başka bir yüzeye geçişidir ve bu baskı tekniğinde kullanılan boyalar ısınında desteği ile uygulanacak alanlara taşınır.

Köpek Şampuanları

Köpekler suyu severler köpeklerimizi sık sık yıkamak çok iyi temizlik anlamına gelmez köpeklerimizde ter bezleri olmadığı için sık sık yıkanmalarına gerek yoktur ve yıkayacağınız zaman doktorunuzun tavsiye ettiği köpek şampuanı ile köpeğinizi yıkayabilirsiniz.

Köpek Maması

Büyüme evresi köpek sindirim sisteminin en hassas dönemidir bu yüzden köpek mamalarını seçerken kalitesi yüksek olan mamalar seçilmelidir çünkü kalite oranı düştükçe köpek maması nın içerinde bulunan protein oranı da düşmektedir. 

Kedi Şampuanları

Kediler suyu pek sevmedikleri gibi sahiplerinin onları yıkamaları da hoşlarına gitmez genelde kendilerini yalayarak temizlemeyi daha çok severler ve sahipleri kedi şampuanları seçerken göz yakmayan, deriyi tahriş etmeyen, tüylerine parlaklık verecek gibi özelliklere bakarak kedi şampuanlarını seçmeye özen göstermelidirler.

Kedi Şampuanları

Kediler suyu pek sevmedikleri gibi sahiplerinin onları yıkamaları da hoşlarına gitmez genelde kendilerini yalayarak temizlemeyi daha çok severler ve sahipleri kedi şampuanları seçerken göz yakmayan, deriyi tahriş etmeyen, tüylerine parlaklık verecek gibi özelliklere bakarak kedi şampuanlarını seçmeye özen göstermelidirler.

Kedi Maması

Epetin geniş ürün seçenekleri ile sunduğu kedi mamaları kedinizin yaşına, ırkına veya özel sağlık problemlerine uygun olarak üretilirken kedinizin cinsi ne olursa olsun birçok markanın bulunduğu kedi maması kategorimizi çok sevecektir. 

Engin Rezistans - Isıtıcı Kablo - Yanmaz Kablo

Kalite Kontrol laboratuarımızı kurup yeni teknolojik cihazlarla destekleyerek kaliteye ne kadar önem verdiğimi vurgulamak istiyoruz. Firmamız ürün yelpazasinde yeni yerli ürünleri katmak için çalışmalarına devam etmekte, iç ve dış pazarlarda türk malı imajını güçlendirmek için kalitesini en üst noktaya taşımaktadır. Silikon kablorezistans ,Termokupl Kablosu , yanmaz kablo , teflon kablo , ısıtıcı kablo gibi ürünlerin 1 numaralı üreticisi olan Engin Rezistans ayrıcalık yaratmaya devam ediyor.

Firmamızın yeni hedefi dış pazarlarda kalitesi ile yerini almaktır

Polinorm Stand Tasarım - Fuar Stand Tasarım - Alüminyum Truss Kiralama

POLİNORM Şirketi stand tasarımfuar standı tasarımı , ahşap standlar , truss sistem ve imalatı sektöründe, firmalara özel çözümler sunan, premium kalitede tasarım ve imalat hizmeti veren bir kuruluştur. Stand imalatında ve malzeme seçiminde bilgisayar ortamında hazırladığımız 3D tasarımlarımızı fuar alanına eksiksiz bir şekilde aktarmaktayız.

Transpalet

Depo içi yükleme istifleme araç içi boşalma  gibi işlerin hepsi  bir insan gücüyle olamayacağına göre bir alete ihtiyaç vardır. Bu aletlerden birisi de transpalet tir. 

Forklift

Önden yüklemeli forktif tipinin en önemli özelliği üstün manevra kabiliyetidir fakat avantajı olduğu gibi dezavantajıda operatörün görüş alanının kısıtlı olmasıdır .

Özgür Tel - Örgülü Tel

En yeni modelleri görmek için araştırma yaptığınızda karşınıza pek çok tel örgü örgülü tel modeli çıkacaktır ve bu noktada akıl karışıklığı yaşamadan bahçenizin konumuna, durumuna bağlı olarak istediğiniz modele ve fiyata göre tercih yapmanızda Özgür tel size yardımcı olacaktır.

Özgür Tel - Jiletli tel

Dikenli teller suç oranını düşürmede etkisiz olduğundan dolayı jiletli tel üretilmiştir ve Jiletli teller yapı olarak kelebeğe benzemektedir jiletli teller tıraş bıçağı kadar keskindir dolayısıyla engeli aşmak isteyenleri caydırıcı bir yapıdadır.

Dikenli Tel - Özgürtel

İlk başlarda insanlara ve hayvanlara zarar verecek şekilde üretilen dikenli tel 1894 yılında anayasaya giren yeni bir kanun ile birlikte bu kullanım tarzı yasaklanmıştır. Dikenli teller birbiri üzerine sarmaşık bir şekilde yapılmış olup ağaç, boru ve beton vb. direkler üzerine çekilerek örülür ve kullanıma hazır hale getirilir.

Özgür Tel - Panel Çit

Panel çit, farklı zeminlere uygulanabilen, tüm panellerin aynı yükseklikte üretilmesiyle simetri bir yapıya sahip olan dekoratif açıdan güzel görüntüsü olan panel çitler kolay kurumu ve sınır belirleyici özelliği olan bir çit modelidir.