27 Mart 2014 Perşembe

Bogazici car rental araç kiralama

Boğaziçi Car Rental İstanbul Bağdat caddesinde Lüks araç kiralamaSpor araç kiralama ,4x4 Jeep kiralama, Vip minibüs kiralama , uzun dönem araç kiralamada kaliteli bir hizmet vermek amacı doğrultusunda Siz değerli müşterilerimizin isteklerinide göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Bu amaçla yola çıkarak Araç filo muzu her geçen gün yenilemekteyiz.Özel dizayn tasarlanarak yapılmış araçlarımız misafirlerinizi karşılamada,İş görüşmelerinizde,özel günlerinizde,Nişan ve Düğünlerinize gelin aracı olarak Şöför’ünüzle hazır bulunmasında GÜVENLİ ve KALİTELİ bir hizmetin SİZE katacağı Prestiji bir düşünün.Geriye sadece aracınızı seçmek kalacaktır. 

http://www.asimato.com.tr Yayın Hayatına Başlamıştır..

Yücelen Grup forklift , transpalet , istif makinası , personel yükseltici , makaslı platform , makaslı yük platform, terazili transpalet, akülü forklift, forklift servis alanlarında web sitemizi ziyaret edin www.asimato.com.tr kaliteli ve iyi hizmet için Asimato tercih etmeniz sizi ileriye taşımamızı sağlayacaktır.


ADRES: : İkitelli OSB Güngören Bağcılar Sanayi Sitesi Bedrettin Dalan Bulvarı A-Blok Yücelen Plaza İkitelli-İstanbul-TURKEY
Tel: 444 28 71
Faks:90 212 659 11 58